Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Změna ceny elektřiny, zemního plynu a všeobecných obchodních podmínek s účinností od 1. 1. 2014


Tak je to konečně tady,
můžeme Vám oznámit, že cena elektřiny poprvé v naší historii klesá. Na rok 2014 jsme připravili nové ceníky, které snižují stávající cenu v průměru o 11,04 % pro domácnosti a dokonce o 16,45 % pro firmy. Největší pokles ceny pocítí domácnosti s tarifem D45d, tzn. domácnosti, které používají k topení přímotop. Pokles cen jen za silovou elektřinu je v tomto případě 15 %. Další naší novinkou je sjednocení ceny za silovou elektřinu ve všech distribučních oblastech.
Nové ceníky elektřiny nalezte zde.

 

Ceny u plynu klesají v průměru o 2 % v distribuční síti RWE GasNet. V distribučních sítích E.ON Distribuce a Pražská plynárenská, dochází k drobnému nárůstu v průměru o 4 %. Všechny naše zákazníky čeká snížení také v položkách ceny stálý plat a to až o 50 %.
Nové ceníky plynu nalezte zde. zde.

 

Další novinkou roku 2014 bude tarif DUO. Je určen pro zákazníky, kteří odebírají plyn a současně elektřinu. Výhodou tohoto tarifu je především zvýhodněná cena o bonus ve výši 500,- Kč. Ceníky budou k dispozici v následujících dnech.
Ve všech cenících jsou již zohledněny regulované ceny na rok 2014, které vydal Energetický regulační úřad formou Cenového rozhodnutí. Tyto nové ceníky nabývají účinnosti dne 1. 1. 2014.

 

Chtěli bychom Vás informovat, že s ohledem k platnosti nového Občanského zákoníku, jsme vydali s účinností od 1. 1. 2014 nové Všeobecné obchodní podmínky pro dodávky elektřiny a zemního plynu. Od 1. 12. 2013 tyto obchodní podmínky naleznete zde.
Současně je uveřejněn i dokument, kde jsou vyznačeny všechny změny, které byly u dříve platných obchodních podmínek provedeny.

 

V souladu s ustanovením §11a odst. 3 zákona č. 458/2000 Sb., Zákon o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon) Vás informujeme o možnosti odstoupení od smlouvy v případě nesouhlasu s vydanými změnami, a to nejpozději do deseti dnů, před dnem účinnosti změny cen a obchodních podmínek.

 

Děkujeme Vám za Vaši dosavadní důvěru a věříme, že jí budeme mít i v následujícím roce.
V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na této e-mailové adrese : info@3-e.cz, nebo na naší zákaznické lince 800 080 800.
Přejeme Vám hezký rok 2014 s naší energií.

Europe Easy Energy