Velká autogramiáda hokejistů HC Motor na pobočce 3E v Českých Budějovicích

V úterý 1. prosince bude českobudějovická pobočka společnosti Europe Easy Energy hostit hvězdy tamního hokejového týmu, brankáře Ondřeje Bláhu, obránce Lukáše Zíba a útočníka Lukáše Žálčíka. Hokejové trio dorazí v 15 hodin na Lannovu třídu 32, kde se bude podepisovat všem fanouškům a fanynkám.

Ondřej Bláha, Lukáš Zíb a Lukáš Žálčík zavítají první prosincové úterý na pobočku společnosti Europe Easy Energy v Českých Budějovicích, která bude od 15 hodin hostit jejich autogramiádu. Doprovodný program celé autogramiády bude probíhat už od 13 hodin, a to přímo před pobočkou společnosti.

Všichni kolemjdoucí si budou moci zahrát air hockey a získat zajímavé ceny. Každý, kdo si dá partičku stolního hokeje, se navíc může zapojit do slosovací soutěže o tři dresy přítomných hokejistů. Výherci budou vylosováni v závěru autogramiády a dresy jim podepíší a předají přímo hokejisté, se kterými si mohou dát rychlou hru stolního hokeje.

Europe Easy Energy je již opakovaně partnerem hokejového klubu HC Motor České Budějovice, který se v Jihočeském kraji těší velké oblibě mezi fanoušky. Autogramiáda je tradiční událostí, kterou pořádá společnost Europe Easy Energy na své pobočce. Stejně tak je tomu i v letošním roce, novinkou je doprovodný program přímo na pěší zóně na Lannově třídě.

Harmonogram autogramiády 1. 12. 2015
13:00 zahájení doprovodné soutěže air hokeje
15:00 autogramiáda Ondřeje Bláhy, Lukáše Zíba a Lukáše Žálčíka
15:55 losování výherců a předání dresů
16:00 zápas vítězů dresů s Ondřejem Bláhou, Lukášem Zíbem nebo Lukášem Žálčíkem
16:15 zakončení

800 080 800