Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Aktuality

Novou HR manažerkou společnosti je od 1. září Michaela Morala


05.09.2015

Společnost Europe Easy Energy a.s. má od září novou HR manažerku. Bude jí Michaela Morala, která ve funkci střídá Blanku Charamzovou.


Michaela Morala přichází do společnosti z Corinthia Hotels, kde působila od roku 2013 na pozici HR manažerky. Odpovídala za plynulý chod personálního oddělení a vedení týmu. Je absolventkou Palackého univerzity v Olomouci a má za sebou několik zahraničních stáží, například v norských městech Oslo, Asker a Strømmen. Kromě angličtiny hovoří francouzsky a norsky.

 


Ve společnosti Europe Easy Energy bude mít Michaela Morala na starost vedení personální agendy včetně náborů, dále pak podporu manažerů při práci se zaměstnanci a celkové zajištění personálních potřeb společnosti. Ve funkci střídá Blanku Charamzovou, která společnost opouští po dvou a půl letech.

 


Europe Easy Energy je relativně mladou společností, která působí na trhu s energiemi od roku 2011, se 120 zaměstnanci si drží kvalitní personální renomé. V letošním roce získala společnost ocenění pro zaměstnavatele roku nejen na regionální úrovni, ale i v celostátním hodnocení. Společnost se aktivně podílí na projektech společenské zodpovědnosti a provozuje službu Taxi pro seniory v Českém Krumlově, podporuje Linku bezpečí nebo nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci.