Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Tiskové zprávy

Taxi pro seniory zahájilo provoz s doslova nečekaným zájmem o tuto službu


05.02.2014

V pondělí 3. února 2014 byl v Českém Krumlově slavnostně zahájen provoz služby Taxi pro seniory společnosti Europe Easy Energy. Ohlasy médií i českokrumlovských občanů potvrzují, že je služba dobrým krokem, jak pomáhat seniorům i zdravotně hendikepovaným.Záměr projektu i samotný automobil Volkswagen Sharan, který bude sloužit pro přepravu seniorů a zdravotně hendikepovaných představil tým společnosti Europe Easy Energy 3. února 2014 v 10 hodin všem návštěvníkům supermarketu Terno v Českém Krumlově, následně pak ve 12 hodin na náměstí Svornosti. Senioři mohli nahlédnout do interiéru automobilu, absolvovat zkušební jízdu nebo se osobně seznámit s řidičkou, paní Helenou Morongovou. Ta přiznala, že je zájem o službu skutečně veliký a již nyní má naplánované jízdy na týden dopředu. „Zájem českokrumlovských seniorů mě opravdu těší. Doufám, že budou se službou spokojeni a naučí se ji využívat pravidelně“, dodává paní Morongová.

 

„Očekávali jsme pozitivní reakce, ale tak velký zájem od prvního dne provozu nás příjemně překvapil. Chtěli bychom jen požádat občany Krumlova o trpělivost. Časová kapacita automobilu je omezená, budeme tedy v těchto dnech dávat přednost urgentním případům, např. plánovaným jízdám k lékaři či do nemocnice“ vysvětluje Simona Vlčková, PR manažer společnosti Europe Easy Energy. Rovněž dodává, že služba mohou objednat samozřejmě také rodiče či doprovod jiného zdravotně hendikepovaného občana.

 

Služba Taxi pro seniory je k dispozici od 3. února 2014 v Českém Krumlově a jeho blízkém okolí za symbolický poplatek 10 Kč. Využívat ji mohou senioři nad 60 let a osoby se zdravotním hendikepem (držitelé průkazu ZTP) v pracovních dnech PO – PÁ od 07.00 do 16.00 hodin. Kontakt pro objednání služby: 608 886 688, příp. pevná linka 388 440 665.

 

Více informací o službě Taxi pro seniory naleznete na www.taxiproseniory.cz

Fotogalerie:


Zahajeni1 Zahajeni2 Zahajeni3