Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Aktuality

Taxi pro seniory s Taťánou Kuchařovou


22.07.2014

V pátek 25. července 2014 navštíví Český Krumlov Taťána Kuchařová. Senioři a zdravotně hendikepovaní budou mít tentokrát příležitost potkat tuto známou topmodelku a patronku Nadace Krása pomoci poněkud netradičně – za volantem taxi. Rozhodla se totiž podpořit sociální službu Taxi pro seniory provozovanou naší společností.

 

Taxi pro seniory je jedním z mnoha společensky odpovědných projektů, prostřednictvím kterého Europe Easy Energy pomáhá. Služba je v provozu od 3. února 2014, za pár dní tedy oslaví půl roku úspěšného fungování. Za dosavadní působení přepravila téměř 1100 osob, kterým usnadnila dopravu například k lékaři nebo na úřad. Denně se na nás obrací 15-20 žadatelů o naplánování jízdy, kalendář řidičky taxi, paní Heleny Morongové, je téměř vždy plně obsazený.

 

V rámci provozu navíc registrujeme stále více pozitivních ohlasů, proto doufáme, že bude Taxi pro seniory i nadále vyhledávanou a oblíbenou službou.

 

Více informací o Taxi pro seniory naleznete na: www.taxiproseniory.cz

 

Zapojte se do ankety a hlasujte, v jakém dalším městě byste tuto službu uvítali. Vaše náměty vyhodnotíme a spolu s vítězným městem zveřejníme na našich webových stránkách.

 

Každý hlas rozhoduje… Taxi pro seniory tak může v budoucnu jezdit právě ve vašem městě.

 

Hlasovat můžete ZDE


taxi