Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Aktuality

Taxi pro seniory již dva měsíce pomáhá občanům v jihočeském regionu


03.04.2014

3. dubna uplynuly právě dva měsíce, kdy společnost Europe Easy Energy odstartovala sociální projekt pro seniory a zdravotně hendikepované občany Českého Krumlova. Díky službě TAXI pro seniory mohou za symbolickou částku 10 Kč využít přepravu po městě a jeho okolí, která jim usnadní například cestu k lékaři nebo návštěvu příbuzných.

 

Ke spokojenosti občanů se doposud uskutečnilo 309 jízd, což v průměru činí 8,8 jízdy za den. Nejvíce jízd je přitom realizováno právě ve středu a v pondělí, kdy bývají úřední dny a cesty směřují například na místní úřady.

 

Zájem o službu je velký, ačkoli kapacita vozu má svá omezení“, vysvětluje Helena Morongová, řidička taxi. „Denně přijmu 15 – 25 hovorů s prosbou o naplánování jízdy. Snažím se samozřejmě vyjít vstříc všem přijatým požadavkům a pokud možno maximálně využít časové možnosti provozu služby“, dodává paní Morongová.

 

Těší nás rovněž pozitivní ohlasy a poděkování, které posílají občané Krumlova. Jedním takovým je například dopis paní Jakešové: „Dobrý den, velmi oceňujeme váš počin v našem městě a to TAXI pro seniory. Dovolila jsem si navrhnout paní Helenu Morongovou a celý kolektiv, co jí pomáhá, ve vyhlášené anketě - Nominace na Cenu města Český Krumlov. Je to úžasné a velmi si toho vážíme. Hodně sil a chuti pokračovat v těchto úžasných projektech vám všem ze srdce přeje Eva Jakešová s rodinou. :-)“.

 

Děkujeme také my za vaši důvěru a doufáme, že taxi pro seniory bude nadále pomáhat všem, kteří tuto službu potřebují.

 

Tým Europe Easy Energy