V neděli 8. června 2014 byla odvysílána reportáž TV NOVA, která upozorňuje na možná rizika při podpisu smlouvy s dodavatelem energií. Jedná se především o smlouvy na 2 a více let, vysoké smluvní poplatky a nepřehledné obchodní podmínky.

Vážení odběratelé,

při podpisu smlouvy na dodávku energií prosím věnujte zvýšenou pozornost některým informacím, které nemusí být na první pohled zřejmé. Jedná se zejména o časovou vázanost smlouvy a s ní spojené smluvní pokuty nebo nepřehledné obchodní podmínky, které často obsahují další případné sankce a poplatky. V konečném důsledku tak můžete za elektřinu či plyn zaplatit mnohem více i přes lákavé finanční odměny.

Europe Easy Energy od svého vzniku prosazuje etiku v podnikání na trhu dodavatelů energií jako aktivní člen „Koalice pro transparentní podnikání“. Nabízíme přehledné a vstřícné obchodní podmínky bez skrytých či aktivačních poplatků. Naše smlouvy poskytujeme na dobu neurčitou se standardní výpovědní lhůtou 3 měsíce, neboť chceme našim zákazníkům ponechat svobodu v rozhodování a možnost kdykoli odejít.

Nabízíme výhodné ceny ve srovnání s ostatními dodavateli na trhu energií a přístup založený na principu „náš zákazník, náš pán“. Vážíme si každého zákazníka, proto vám za vaše peníze chceme přinášet kvalitní služby. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace, případně nezávaznou kalkulaci vašich úspor.

Více informací na www.3-e.cz
Bezplatná zákaznická linka: 800 080 800
Email: info@3-e.cz

Europe Easy Energy
Energie ve vašich rukách