Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Tiskové zprávy

„Éčka“ se v Českých Budějovicích stěhují na novou adresu


07.10.2015

Společnost Europe Easy Energy otevírá v pondělí 12. 10. 2015 pobočku na nové adrese v Českých Budějovicích. U této příležitosti připravila společnost sérii promo akcí a speciální ceny pro nově příchozí klienty.

Obchodní zastoupení společnosti Europe Easy Energy na ulici Dr. Stejskala 111 v Českých Budějovicích bylo pro klienty naposled otevřeno ve středu 7. 10. 2015. Od následujícího pondělí 12. října se zcela přesune na adresu Lannova třída 32. Stěhování o necelý kilometr blíže k vlakovému nádraží budou doprovázet i speciální akce pro nově příchozí klienty.

„Na stěhování naší pobočky chceme upozornit eventy, které, jak pevně věříme, budou zajímat naše klienty, stávající i ty budoucí. Oslovit je chceme nejen kvůli tomu, že budeme od října k zastižení na Lannově třídě, ale chceme zároveň představit i naši říjnovou nabídku,“ říká Monika Kozáková, marketingová manažerka společnosti Europe Easy Energy. „Ke každé nové smlouvě o dodávkách elektřiny nebo plynu do domácnosti získá každý nový klient bonusovou cenu, a to až do konce října,“ upřesňuje Monika Kozáková, a zve na novou pobočku, kde se zájemce dozví podrobnosti.

V pondělí a úterý 12., resp. 13. října budou městem procházet hostesky a rozdávat vizitky s novou adresou provozovny a informacemi o říjnové nabídce.
Klienti mohou na novou adresu pobočky zavítat v obvyklých otevíracích hodinách: pondělí – pátek od 8:00 do 16:00 hodin, ve středu vždy do 18:00 hodin.