Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Výherci jednotlivých kol

 

 • První slosování (17.11.) - výherce Ing. Pavel Bartoš, Vranovice


  Jak dlouho jste zvažoval přestup k jinému dodavateli energií?

  Po porovnání cen mého minulého dodavatele s ostatními dodavateli snad ani minutu.  Proč jste si zvolil právě Europe Easy Energy?

  Výrazně nižší cena než můj minulý dodavatel, jednoduchý ceník, férové jednání a smlouva bez závazků.  Co se vám honilo hlavou po zjištění, že jste výhercem elektro skútru Scooty?

  Pocity štěstí a velká radost z výhry, ještě nikdy jsem nic nevyhrál.

 • Druhé slosování (24.11.) – výherce Jiří Praks, Brno - Žabovřesky


  Jak dlouho jste zvažoval přestup k jinému dodavateli energií?

  Byl jsem si jistý, že přestup k jinému dodavateli energií je rozhodnutí nutné a správné. A poněvadž realizaci správných rozhodnutí není dobré odkládat, šlo jen o to, vybrat dodavatele cenově výhodného, přitom slušného a spolehlivého. V tomto jsem měl jasno a přestup tak nebylo nutné dlouho zvažovat.  Proč jste si zvolil právě Europe Easy Energy?

  Kromě informací, které mám o různých dodavatelích, použil jsem instinkt. Ten mi radil, že ve 3E najdu ve smyslu odpovědi na dotaz jedna - dodavatele cenově výhodného, slušného a spolehlivého. Jsem přesvědčen, že se můj instinkt nemýlil.  Co se vám honilo hlavou po zjištění, že jste výhercem elektro skútru Scooty?

  Netušil jsem, že se můj dodavatel plynu a elektřiny stane také dodavatelem skútru. Pozoruhodné zjištění.

 • Třetí slosování (1.12.) – výherce si nepřeje být zveřejněn