Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Tiskové zprávy

Pro zájemce o levnou energii otevíráme v Brně novou obchodní kancelář


16.06.2014

Ve středu 18. června 2014 v osm hodin mohou obyvatelé Brna a okolí navštívit novou pobočku společnosti Europe Easy Energy. V Běhounské ulici, kousek od historického centra a náměstí Svobody, jsou pro zákazníky připraveny zcela nové prostory, kde získají nezávaznou kalkulaci úspor, poradenství v oblasti energetických služeb nebo více informací o možné změně dodavatele energií.

 

Obchodní kancelář nabízí příjemné klientské zázemí, dětský koutek, ale především profesionální servis v rámci zajištění cenově výhodných dodávek elektřiny a plynu. K dispozici je i zapůjčení tabletu pro online přístup na webové stránky a zákaznický portál.

 

„Europe Easy Energy dosud provozuje čtyři obchodní kanceláře. V Praze, Hradci Králové, Liberci a Českých Budějovicích. Pobočku v moravském regionu jsme měli v plánu vybudovat již od samého založení společnosti, s radostí tedy ve středu přivítáme prvního zákazníka“, uvádí Kamil Ouška, generální ředitel Europe Easy Energy.

 

Otevírací doba obchodní kanceláře je každý všední den od 8:00 do 16:00, ve středu pak 8:00 až 18:00 hodin.


bannerFotogalerie:


3e_pbrno_p1 Artfot1 Artfot2 Artfot3 Artfot4 Artfot5 Artfot6 Artfot7