Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Aktuality

Podomní prodejci přicházejí stále s novými triky


11.02.2015

Od začátku roku přibývají zprávy o nekalých praktikách podomních prodejců v médiích a na naší zákaznické lince. Podomní prodejci nabízející služby konkurenčních společností začínají být stále vynalézavější a hledají nové a nové způsoby, jak se vetřít do vaší domácnosti.

 

„Dnes navštívila majitele našeho domu žena, která údajně zastupovala vaši firmu. Zazvonila i u našeho bytu. Měla v ruce krabici s úspornými žárovkami, které mi nabízela, pokud na ně budu mít nárok, ale musím jí ukázat poslední vyúčtování za elektřinu...“

 

Paní Věra V., zákaznice naší společnosti podomní prodejkyni nenaletěla. Kdyby o žárovky projevila zájem, dozvěděla by se, že podmínkou nákupu je odběr energií od nového dodavatele. Více se dočtete také v článku na aktualne.cz.

 

Chceme ujistit naše zákazníky, že naši společnost nezastupují žádní podomní prodejci, nabízející jakékoliv pochybné doplňkové služby.

 

Europe Easy Energy bude vždy férovým dodavatelem energií.