CHYTRÉ A FÉROVÉ ŘEŠENÍ

S JEDNODUCHÝM SJEDNÁNÍM

Dlouhodobé řešení bez zkoumání ceníků a hledání lepších nabídek. Dodáváme Vám za aktuální velkoobchodní ceny.

plyn-header-rodina

PRODUKT eNÁKUP

S produktem eNákup budete mít dlouhodobě výhodné řešení energií. Vaše cena totiž přesně kopíruje vývoj cen energií na trhu. S námi se Vám nestane, že se zlevnění dočkáte až po několika měsících od poklesu ceny. Historický vývoj potvrzuje, že i když cena občas roste, dlouhodobě vychází vždy výhodně.

PLYN ZA VELKOOBCHODNÍ CENY PRO DOMÁCNOSTI

CENA PŘESNĚ KOPÍRUJE AKTUÁLNÍ CENU ELEKTŘINY NA TRHU

VÍTE PŘESNĚ ZA CO A KOLIK PLATÍTE. ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY

Zvýhodněná nabídka pro nové zákazníky na prvních 12 měsíců.

GasNet, s.r.o.

gasnet

EG.D, a.s.

eon-plyn

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

pp
 • eNákup promo

  Platný od 1. 9. 2021

 • eNákup promo

  Platný od 1. 9. 2021

 • eNákup promo

  Platný od 1. 9. 2021

Časté dotazy

Jak to funguje?

Jednoduše. Vy nemusíte dělat nic, všechno děláme my. Zemní plyn pro Vás nakoupíme den před tím, než Vám ji dodáme. Proč?

 • Protože Vám díky tomu dokážeme dát velkoobchodní cenu, která se na den dodávky obchodovala na velkoobchodním trhu.
 • Protože si výši ceny můžete kdykoli sami ověřit z veřejně dostupných informací (ceny elektřiny na OTE, ceny plynu na PXE).
 • Protože máte zaručeno, že se Vaše cena bude měnit vždy přesně tak, jak se změní na trhu (již se Vám nikdy nestane, že cena půjde dolů a Vy se zlevnění dočkáte až po dlouhé době).
 • Protože den předem daleko lépe víme, kolik budete potřebovat a kolik pro Vás máme nakoupit, než když pro Vás nakupujeme rok anebo více dopředu.
 • Protože jsme si na bezmála 9ti leté historii ověřili, že i v obdobích růstu ceny je výsledná cena dlouhodobě atraktivní.
 • Protože až Vám distributor vymění stávající elektroměry za „chytré“, můžete ihned ovlivňovat, kolik zaplatíte. Například tím, že Váš chytrý dům bude spouštět žrouty elektřiny v hodinách, kdy je nejlevnější. Nebo pokud budete mít vlastní výrobu ze solárních panelů a baterii k ukládání přebytečné elektřiny nebo elektromobil v garáži, bude sám na základě informací o ceně elektřiny na trhu rozhodovat, jak s vyrobenou elektřinou naloží.

Celková cena plynu se skládá z regulovaných cen (stanovuje Energetický regulační úřad) a z ceny plynu. Cena plynu představuje stálý plat ve výši 1 Kč/den (1,21 Kč/den včetně DPH) v pásmu spotřeby do 1,89 MWh, 2 Kč den (2,42 Kč/den včetně DPH) v pásmu spotřebu od 1,89 do 7,56 MWh a 4 Kč/den (4,84 Kč/den včetně DPH) ve spotřebě nad 7,56 MWh, cena za službu obchodu ve výši 250 Kč (302,5 Kč včetně DPH) za 1 MWh a ceny plynu na velkoobchodním trhu.

V čem je eNákup od ostatních produktů jiný?

Produktová řada eNákup nabízí domácnostem elektřinu a plyn za velkoobchodní ceny.

S touto unikátní produktovou řadou zákazníci už nemusí zdlouhavě studovat ceníky jednotlivých dodavatelů, protože vždy mají aktuálně tu nejvýhodnější možnou cenu elektřiny a plynu na trhu, kterou si navíc mohou vždy sami ihned ověřit na internetu. Jsme vůbec první společností na trhu, která takovýto produkt pro domácnosti nabízí.

Mám zájem o eNákup, co musím pro změnu udělat?

Stačí vyplnit kontaktní formulář a náš expert Vás bude do 3 pracovních dnů kontaktovat.

Nedílnou součástí eNákupu je také nabídka energetického poradenství, kdy náš expert zájemcům o tuto produktovou řadu nejprve vysvětlí, jak trh s energiemi funguje a co nabízí. Zákazník tak získá objektivní informace pro své rozhodování.