Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Tiskové zprávy

Ocenění Sodexo Zaměstnavatel regionu Praha získala energetická společnost Europe Easy Energy a.s.


22.05.2015

Prestižní ocenění Zaměstnavatel regionu Praha v rámci projektu Zaměstnavatel roku, získala pro rok 2015 energetická společnost Europe Easy Energy a.s. Ocenění v kategorii Progresivní zaměstnavatel regionu 2015 převzala na slavnostním vyhlašování v prostorách společnosti Manpower Group ve Florentinu personální ředitelka společnosti Mgr. Blanka Charamzová. Soutěž pořádá Klub zaměstnavatelů ve spolupráci se společností Sodexo. Regionální výsledky průzkumu byly vyhlášeny již po třetí.

 

Společnost Europe Easy Energy v současné době zaměstnává 110 osob. „Naše společnost působí na trhu od roku 2011. Za tu dobu vykazuje progresivní meziroční nárůst zaměstnanců, především ale neustále zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb. Tomu dopomáhají vzdělávací a motivační programy, které přispívají k plnění stanovených cílů,“ uvádí Mgr. Blanka Charamzová.

 

„Jsme si vědomi toho, že firmu tvoří především lidské zdroje, proto se snažíme našim zaměstnancům připravit co nejlepší pracovní podmínky, jak po stránce pracovního zázemí, tak co se týče propracovaného benefičního systému napříč všemi odděleními společnosti,“ hodnotí Kamil Ouška, generální ředitel společnosti a dodává, že právě díky tomu, že zaměstnává a vychovává odborníky v oboru, se během krátké doby stala Europe Easy Energy seriózním a renomovaným dodavatelem, který se snaží konkurovat energetickým gigantům.

 

Několikrát do roka realizuje společnost i programy, jako jsou například relaxační rekondiční pobyty, kurzy a aktivity zaměřené na podporu fyzické aktivity a sportu, samozřejmostí jsou celofiremní teambuildingy. „Všechny tyto aktivity výrazně přispívají k dobré atmosféře na pracovišti, rozvíjí týmovou spolupráci a dlouhodobě budují firemní kulturu,“ říká Mgr. Blanka Charamzová.

 

I letos proběhlo objektivní hodnocení dodaných dat na základě renomované mezinárodní metodiky PwC Saratoga. Hodnocen byl nejen systém vzdělávání, rozvoje a zaměstnaneckých benefitů, ale i všeobecná sociální odpovědnost firem. Sodexo Zaměstnavatel roku se koná již od roku 2003, regionálně se výsledky vyhodnocují třetím rokem. Celonárodní výsledky ve všech kategoriích budou vyhlášeny v červnu.