Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

O nás

 

Jsme Europe Easy Energy - dodavatel elektřiny a zemního plynu. Jsme česká společnost, která na trhu působí od roku 2011. Dnes jsme na trhu již etablovanou společností se stabilním zázemím a více než stovkou zaměstnanců, kteří jsou kvalifikovanými odborníky v tom, co dělají. Od našeho vzniku se nám podařilo vybudovat širokou základnu loajálních zákazníků a energii dnes dodáváme do více než 65 000 odběrných míst po celé České republice.

 

Čím se odlišujeme?

Od ostatních dodavatelů energií se snažíme odlišit především naším přístupem ke svým zákazníkům. Víme, že i v tomto odvětví je na prvním místě důvěra a férové jednání. Proto jsou naše smlouvy bez závazků a neobsahují žádné skryté či aktivační poplatky. Obchodní podmínky jsme zestručnili na pouhou jednu stranu A4 a stavíme na jejich srozumitelnosti. Denně se snažíme o maximální otevřenost a jednoduchost v komunikaci s našimi klienty.

 

Dodržujeme Etický kodex obchodníka a ostře se vyhrazujeme proti nátlakovým taktikám prodeje. Zákazníci k nám přicházejí především registrací přes náš internetový portál. Uspěli jsme také v obou aukcích „Chci výhodnější energie“ pořádané spotřebitelskou organizací dTest v roce 2016 a 2017. Velkou důvěru má ale i naše infolinka 800 080 800, na kterou se dovoláte zcela zdarma.

 

Jsme hrdým členem koalice pro transparentní podnikání a byli jsme jedním ze zakládajících členů sdružení Asociace nezávislých dodavatelů. Tato organizace je platformou pro vzájemnou spolupráci mezi účastníky trhu s energiemi směřující ke zkvalitnění poskytovaných služeb a především ve vztahu ke konečnému zákazníkovi.

 

Získaná ocenění

Za krátkou dobu našeho působení jsme již získali řadu zajímavých ocenění a kvalitou našich služeb chceme v tomto směřování pokračovat.