Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Tiskové zprávy

Nové diskusní fórum na téma Energetika přinese uživatelům nejen důležité informace, ale i zkušenosti odborníků


02.06.2014

Fórum je prvním ryze diskusním portálem určeným pro širokou veřejnost, od spotřebitelů až po odborná média. Mezi základními tématy naleznete informace o trhu s elektřinou a zemním plynem, o změně dodavatele, cenách, obchodních podmínkách, vyúčtování, prodejních kanálech nebo zákaznickém servisu. Nechybí ani oblast poradenství, kde budou vedle odborných příspěvků publikovány také názory nezávislých institucí a dalších subjektů z oblasti energetiky.

 

Nové energetické fórum vzniklo pod záštitou společnosti Europe Easy Energy, jejíž cílem bylo vytvořit nezávislý zdroj informací pro všechny uživatele.

 

Často nás oslovují zákazníci s konkrétním dotazem na téma energie, příp. s prosbou o radu, jak v daném případě postupovat. Zjistili jsme, že vedle srovnávačů energií neexistuje na trhu podobný portál, který by umožnil zájemcům volně diskutovat na různá témata a současně získávat odborné rady a zkušenosti jiných spotřebitelů“, uvádí energetický poradce Ing. Zdeněk Mařík. Dokonce i média v dané problematice často tápou a jsou nuceni oslovit konkrétního dodavatele či distributora, jehož reakce může být pro čtenáře poněkud zavádějící“, přiznává energetický poradce Europe Easy Energy.

 

„Jsme si vědomi nelehké pozice, ale budeme se snažit v duchu etiky a pravidel objektivity poskytovat a zprostředkovávat nezávislé a relevantní informace ke spokojenosti všech uživatelů fóra“, dodává Zdeněk Mařík.

 

Energetické fórum naleznete na: www.energeticke-forum.cz3e_ef_artban

Sdílejte vaše názory. Navštivte nové fórum a diskutujte otevřeně o všech tématech energetiky, které vás zajímají. Energetické fórum je tu pro vás!

 

Uvítáme, pokud se do diskuse zapojí také obchodníci na trhu s energiemi, zástupci jednotlivých distributorů, příp. energetického regulačního úřadu (ERÚ). S ohledem na aktuální založení fóra budou samozřejmě do diskuse postupně doplňovány nové informace a témata.