Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Tiskové zprávy

Nová produktová řada DUO přinese zákazníkům ještě výhodnější ceny elektřiny a plynu


20.01.2014

K 1. 1. 2014 zveřejnila společnost Europe Easy Energy (3E), dodavatel elektřiny a plynu, novou produktovou řadu DUO. Výhodou produktu DUO jsou nejen poloviční ceny za stálý měsíční plat, ale také výhodnější ceny za komoditu oproti standardním produktům či přehledná evidence obou komodit v rámci zákaznického portálu a vyúčtování.

 

DUO je určena pro stávající zákazníky 3E, kteří mají zároveň v témže odběrném místě sjednaný produkt řady Elektřina (nebo Plyn) a pro nové zájemce, kteří uzavřou s 3E smlouvu na obě komodity (Elektřina a Plyn). Europe Easy Energy tak nově přichází s možností využít zvýhodněnou cenu při dodávce obou komodit.

 

„Nová produktová řada je skvělou příležitostí pro zákazníky, kteří chtějí odebírat elektřinu i plyn od jednoho dodavatele a zároveň ušetřit. DUO přinese domácnostem nižší náklady, nejen ve srovnání se standardními tarify, ale také výraznou částí konkurence,“ přiznává Zdeněk Mařík, obchodní ředitel Europe Easy Energy.

 

S ohledem na větší počet variant řešení a výše úspor s produktovou řadou DUO uvádíme níže dva vzorové příklady:

 

 • Varianta 1/ Mám elektřinu od 3E a chci sjednat také plyn

  Rodina bydlící v rodinném domku odebírá elektřinu od Europe Easy Energy (produkt EASY Aku 8) pro účely ohřevu vody (sazba D25d). Distributorem je v tomto případě ČEZ, průměrný odběr při vysokém tarifu 2500 kWh, při nízkém tarifu 3000 KWh. Zákazník, jehož dodavatelem je 3E, s produktem EASY Aku 8 ušetří ročně 843 Kč ve srovnání s variantou dodávky od dominantního dodavatele elektřiny v daném území (ČEZ).


  Pokud se tato rodina rozhodne k elektřině přidat ještě dodávku plynu od 3E, kterou nyní odebírá v distribučním území RWE a zvolí novou produktovou řadu DUO (dodávka obou komodit), bude úspora následující:
  Při průměrné spotřebě 27000 kWh za rok bude v rámci produktu DUO TOPENÍ 63 od 3E činit finanční úspora 7.241 Kč/rok ve srovnání s variantou dodávky od dominantního dodavatele plynu v daném území (RWE). K tomu ještě přidejme úsporu 241 Kč/rok díky převodu elektřiny z produktové řady EASY na DUO.


  Celková úspora s DUO bude v rámci této varianty 7.482 Kč/rok. • Varianta 2/ Nejsem zákazníkem 3E a chci sjednat elektřinu i plyn

  Při zachování uvedených podmínek je kalkulace úspory 8.325 Kč/rok.


  Podmínky pro získání tarifu
  Produkty řady DUO mohou získat všichni noví zákazníci, kteří od 1. 1. 2014 uzavřou sdružené smlouvy na obě komodity, příp. i stávající zákazníci, kteří ke stávající smlouvě na elektřinu uzavřou smlouvu na plyn, či naopak. Obě takto uzavřené smlouvy musí být evidovány ke stejnému odběrnému místu. Přiznání zvýhodněných cen je platné dnem uzavření smlouvy na produktovou řadu DUO.


Více informací o produktové řadě ELEKTŘINA – DUO naleznete ZDE

Více informací o produktové řadě PLYN – DUO naleznete ZDE

Aktuální ceník platný k 1. 1. 2014 naleznete ZDE