Vážení,

Nabízíme výhodné ceny ve srovnání s ostatními dodavateli na trhu energií a přístup založený na principu „náš zákazník, náš pán“. To, že patříme dlouhodobě na cenovou špičku, dokazují i nezávislá srovnání dodavatelů. Jeden z článků naleznete například na mesec.cz.

Ne všechny články ale publikují pravdivé informace. Bohužel se setkáváme také s takovými, které se sice nezávisle tváří, ale ve skutečnosti zveřejňují zkreslené výsledky srovnání. Server cenyenergie.cz uvedl, že 3E účtuje poplatek za 1. Upomínku 200Kč. Tato informace je však nepravdivá. Europe Easy Energy neúčtuje poplatek, ani za první, ani za druhou upomínku. Nebýt této nesrovnalosti, umístili bychom se i na cenyenergie.cz na 1. příčce, jak můžete sami posoudit zde.

Europe Easy Energy od svého vzniku prosazuje etiku v podnikání na trhu dodavatelů energií jako aktivní člen „Koalice pro transparentní podnikání“. Nabízíme přehledné a vstřícné obchodní podmínky bez skrytých či aktivačních poplatků. Naše smlouvy poskytujeme na dobu neurčitou se standardní výpovědní lhůtou 3 měsíce, neboť chceme našim zákazníkům ponechat svobodu v rozhodování a možnost kdykoli odejít.

Vážíme si každého zákazníka, proto vám za vaše peníze chceme přinášet také ty nejkvalitnější služby. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace, případně nezávaznou kalkulaci vašich úspor.

Více informací na www.3-e.cz
Bezplatná zákaznická linka: 800 080 800
Email: info@3-e.cz

Europe Easy Energy
Energie ve vašich rukou