Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Aktuality

Navštivte nové diskusní fórum na téma Energetika


02.06.2014

Energetické fórum je prvním ryze diskusním portálem určeným pro širokou veřejnost, od spotřebitelů až po odborná média. Mezi základními tématy naleznete informace o trhu s elektřinou a zemním plynem, o změně dodavatele, cenách, obchodních podmínkách, vyúčtování, prodejních kanálech nebo zákaznickém servisu. Nechybí ani oblast poradenství, kde budou vedle odborných příspěvků publikovány také názory nezávislých institucí a dalších subjektů z oblasti energetiky.

 

Nové energetické fórum vzniklo pod záštitou naší společnosti. Cílem Europe Easy Energy bylo vytvořit nezávislý zdroj informací pro všechny uživatele.

 

„Zjistili jsme, že vedle srovnávačů energií neexistuje na trhu podobný portál, který by umožnil zájemcům volně diskutovat na různá témata a současně získávat odborné rady a zkušenosti jiných spotřebitelů“ , uvádí energetický poradce Ing. Zdeněk Mařík.

 

Sdílejte vaše názory. Navštivte nové fórum a diskutujte otevřeně o všech tématech energetiky, které vás zajímají. Energetické fórum je tu pro vás!

 

Uvítáme, pokud se do diskuse zapojí také obchodníci na trhu s energiemi, zástupci jednotlivých distributorů, příp. energetického regulačního úřadu (ERÚ). S ohledem na aktuální založení fóra budou do diskuse postupně doplňovány nové informace a témata.

 

Energetické fórum naleznete na: www.energeticke-forum.cz3e_ef_artban