Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Aktuality

Kalendář 3E získlal ocenění v soutěži Kalendář roku 2015


15.05.2015

Rádi bychom se s Vámi podělili o úspěch, který pro nás představuje ocenění v soutěži "Kalendář roku 2015". Jedná se o již 15. ročník tradiční soutěže kalendářů, kterou organizují časopis Typografia a agentura M.I.P. Group a.s.  V minulosti jsme již několik vlastních kalendářů vydali, teprve letos jsme se ale rozhodli do soutěže přihlásit. Tušili jsme totiž, že letošní kalendář je výjimečný jak dobrým záměrem, tak svou originalitou zpracování. Jedná se svým provedením o jedinečný a unikátní nástěnný kalendář.

 

Jsme rádi, že se podařilo hlavní záměr projektu naplnit a výtěžek z dražby fotografií z kalendáře i následná online dražba exkluzivního 1. výtisku kalendáře, putoval na dobrou věc – podporu seniorů. Celková částka se vyšplhala na 226 600 Kč.

 

V kategorii "Osobité ztvárnění celebrit" se náš kalendář Europe Easy Energy CALENDAR 2015 with Tatana Kucharova umístil na krásném 3. místě! 

 

Ještě jednou bychom moc rádi poděkovali odborné porotě i těm, kdo se na realizaci tohoto projektu podíleli. Ocenění si moc vážíme.Fotogalerie:


Image