Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Výkup přebytků

Co s vyrobenou energií, kterou nespotřebujete? Prodejte ji za aktuální tržní cenu nám.

 

S naším unikátním řešením eVýkup získáte odměnu za silovou elektřinu, kterou nespotřebujete a dodáte jí do sítě, aniž byste potřebovali licenci na výrobu elektřiny. Vaše přebytky vykoupíme za cenu platnou na velkoobchodním trhu v době dodávky přebytku do sítě.

Výhody eVýkupu

Výkup za aktuální velkoobchodní ceny

Bez licence na výrobu elektřiny

Kombinovatelné se všemi produktovými řadami

100 % garance převzetí odpovědnosti za odchylku
v dodávce do sítě

Jak eVýkup funguje?

eVýkup je doplňkový produkt k dodávce elektřiny od Europe Easy Energy, který Vám umožní získat odměnu za dodávku přebytků do sítě, aniž byste potřebovali licenci na výrobu elektřiny.

 

Výše odměny je stanovena na základě velkoobchodních cen a podle skutečné dodávky přebytku vyrobené elektřiny do sítě. Tedy množství Vámi vyrobené a do distribuční soustavy dodané elektřiny se pro každou hodinu vynásobí příslušnou hodinovou cenou na krátkodobém denním trhu. Ceny dodávky na krátkodobém denním trhu jsou k dispozici na adrese zde (ceny jsou uváděny v eurech, pro přepočet na české koruny se používají denní kurzy ČNB střed).

 

 

eVýkup je využitelný se všemi produktovými řadami na dodávku elektřiny od Europe Easy Energy.