Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Tiskové zprávy

Europe Easy Energy vyhrála veřejnou aukci, rozšiřuje tak dodávku elektřiny v ostravském regionu


21.02.2014

Na základě aukce ze dne 20. února 2014 vyhrála společnost Europe Easy Energy veřejnou zakázku o sdružených službách dodávky elektrické energie na hladině nízkého napětí pro statutární město Ostrava a městské organizace pro období let 2014-2015.

 

Z výsledku máme radost“, uvádí Pavel Kříž, ředitel společnosti Europe Easy Energy pro business zákazníky. „Ostravským komunikacím, které zajišťují mimo jiné i veřejné osvětlení města, dodáváme elektřinu již od 1. 4. 2013. Dalších přibližně 1500 odběrných míst spadajících pod správu města Ostravy k nim nyní přibude. Staneme se tak prakticky výhradním dodavatelem pro město na hladině nízkého napětí“, dodává Pavel Kříž.

 

Celkový předpokládaný objem elektrické energie vyhrané v rámci veřejné zakázky je 36 GWh v hodnotě více než 33 milionů korun za silovou část, bez distribučních poplatků. Z tohoto množství připadá na Ostravské komunikace, a.s. 19 GWh elektrické energie, které spotřebuje 540 odběrných míst na osvícení celé Ostravy.

 

Informace o veřejné zakázce naleznete ZDE.