Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Tiskové zprávy

Europe Easy Energy vyhrála veřejnou aukci na dodávku energií pro občany Pardubic, Hradce Králové a okolí


27.06.2014

Dvě východočeské metropole, Pardubice a Hradec Králové, jsou dalšími z měst, které v aukci zprostředkují svým občanům možnost zvýhodněné dodávky elektřiny a zemního plynu od společnosti Europe Easy Energy a.s.

 

Řádově tisíc odběrných míst tak získá po dobu 24 měsíců garantovanou nízkou cenu energií a současně výhody v podobě vstřícných obchodních podmínek a kvalitního zákaznického servisu.

 

„Každá úspěšně vyhraná aukce nás samozřejmě těší a současně zavazuje k tomu, abychom dokázali naplnit očekávání a spokojenost našich zákazníků“, uvádí Pavel Kříž, ředitel pro business zákazníky společnosti Europe Easy Energy. „Doufáme, že bude v budoucnu podobných měst více a staneme se v některých regionech nejvíce zastoupeným dodavatelem energií“, dodává Pavel Kříž.

 

Mezi poslední úspěšně vyhrané aukce společnosti Europe Easy Energy patří například dodávky energií pro statutární město Ostrava nebo kontrakt pro karlovarskou porcelánku Thun 1794 a.s.