Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Tiskové zprávy

Europe Easy Energy, váš férový dodavatel energií, zveřejnil nové ceníky a obchodní podmínky dodávky


03.12.2014

Od počátku svého působení na energetickém trhu je společnost Europe Easy Energy férovým partnerem v oblasti dodávek energií. Nejen, že dlouhodobě patří mezi nejlevnější dodavatele, ale navíc nabízí i jednoduché a vstřícné obchodní podmínky, bez zákeřných smluvních poplatků a jiných kliček. Dnešním dnem navíc oznamuje, že na rozdíl od jiných dodavatelů zlevňuje elektřinu u některých produktů až o 15% a udrží pro své zákazníky i nadále výhodné ceny plynu s tím, že u nejběžnější spotřeby zlevňuje cenu plynu o 1,2 %.

 

V roce 2015 se mohou zákazníci Europe Easy Energy těšit na slevu plynu u domácností s ohřevem vody, kde dojde ke snížení ceny za MWh o 1,20%. U zákazníků s roční spotřebou nad 630 MWh pak snižujeme cenu za roční rezervovanou kapacitu o více než polovinu (56%).

Firemním zákazníkům klesne meziročně cena silové elektřiny v průměru o 8,40% a domácnosti mohou očekávat průměrné úspory za platby elektřiny ve výši 7,42% (u nejběžnějších dvoutarifních produktů pak snižujeme cenu ve VT o 10%)

A kolik tedy konkrétně zákazníci ušetří?

Pokud má dnes zákazník stále standardní ceny u svého tradičního dominantního dodavatele elektřiny, bude např. v distribučním území EON, u přímotopné sazby s roční spotřebou ve VT- 2 MWh v NT – 15 MWh, ročně spořit až 6 250 Kč/rok, pokud změní svého dodavatele a vybere si naši společnost.Ne každý zákazník ví, že je možné, s ohledem na změnu ceníků dodavatelů energií, která v těchto dnech proběhla, uspíšit přechod k výhodnějšímu dodavateli a vyhnout se standardní tříměsíční výpovědní lhůtě. Podle energetického zákona můžete z důvodu zvýšení ceny za dodávku elektřiny nebo zemního plynu odstoupit od smlouvy, aniž byste čekali na konec výpovědní lhůty, nebo platili smluvní pokutu.Co tedy z energetického zákona vyplývá?Pokud vám současný dodavatel sdělil tuto skutečnost tj. zvýšení ceny, ale také např. změnu jiných smluvních podmínek nejméně 30 dnů před nabytím účinnosti této změny, a poučil Vás o právu odstoupit od smlouvy, máte právo odstoupit od smlouvy bez uvedení důvodu, a to nejpozději 10 dnů před touto změnou. Pokud takto neučinil, resp. vám nebyly změny - zvýšení cen nebo změna jiných smluvních podmínek - doručeny písemně, adresně a individuálně, můžete odstoupit od smlouvy ještě následující tři měsíce po vstupu této změny v platnost.Už desetitisíce zákazníků projevily důvěru společnosti Europe Easy Energy. Důvodem jsou nejen nízké ceny, ale i profesionální a vlídný přístup, v neposlední řadě pak snadná registrace. Novinkou jsou i dokonale jednoduché, zákaznicky vstřícné a přehledné obchodní podmínky.