Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Tiskové zprávy

Europe Easy Energy nabídne svým zákazníkům i v roce 2017 jedny z nejvýhodnějších cen energií na trhu


02.12.2016

Společnost Europe Easy Energy představila 2. prosince nové ceníky elektřiny a zemního plynu. Ceny obou komodit zůstávají i v roce 2017 jedněmi z nejvýhodnějších na domácím trhu. Nové ceníky budou platné od 1. ledna 2017.


Zákazníci společnosti Europe Easy Energy se mohou i v roce 2017 těšit z jedněch z nejvýhodnějších cen elektřiny a zemního plynu, přestože od druhého čtvrtletí roku 2016 začaly ceny obou komodit opět po třech letech růst. Cenová výhodnost elektřiny a plynu pro klienty Europe Easy Energy tak zůstane zachována na úrovni letošního roku.


„Díky tomu, že pro domácnosti a maloodběratele nakupujeme energie postupně a část jsme již díky tomu nakoupili před zvýšením cen, zůstanou i přes dramatický nárůst velkoobchodních cen na konci třetího čtvrtletí letošního roku koncové ceny pro naše zákazníky stejně výhodné jako letos. Europe Easy Energy tak bude patřit i v roce 2017 mezi nejvýhodnější dodavatele energií na trhu,“ říká Libor Holub, obchodní ředitel Europe Easy Energy.


Všichni zákazníci společnosti budou moci i v nadcházejícím roce využívat benefity, na něž byli zvyklí jako například bezplatnou zákaznickou linku, a mohou se těšit také na nové produkty, které pro ně v průběhu příštího roku na trh uvedeme.