Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Tiskové zprávy

Europe Easy Energy a.s. získala v rámci CZECH STABILITY AWARD 2015 hodnocení AA – vynikající


14.07.2015

Prestižní ocenění CZECH STABILITY AWARD 2015,  které se vyhlašuje v rámci již 21. ročníku 100 nejstabilnějších firem žebříčku CZECH TOP 100, získala v letošním ročníku i energetická společnost Europe Easy Energy a.s. Certifikát s výsledným hodnocením AA – vynikající převzalo v tomto týdnu vedení společnosti. Odborným garantem CZECH Stability Award je společnost Bisnode Česká republika, vedoucí poskytovatel ekonomických informací o českých a slovenských podnikatelských subjektech a člen švédské skupiny Bisnode Business Information Group.

 

Hodnocení Czech Stability Award poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy. Vyjadřuje její současný stav, finanční situaci a to včetně predikce rizika jejího úpadku. Deklaruje tedy stabilní společnost s vysokou pravděpodobností plnění závazků z obchodního styku, vysokou návratnost investic, nízké úvěrové riziko.

 

„I přes skutečnost, že Europe Easy Energy je stále mladou a dynamicky se rozvíjející společností, která oslovuje nové a nové zákazníky, je hodnocení v rámci CZECH STABILITY AWARD 2015 pro naši společnost velkým oceněním toho, že se na energetickém trhu úspěšně etablovala. Naše značka tak znamená pro zákazníky nejen energie za výhodné ceny a kvalitní zákaznický servis, na kterém si zakládáme, ale také stabilitu silné společnosti s ryze českým kapitálem. Věříme, že díky našim zákazníkům a dalšímu růstu budeme moci v následujících letech toto skvělé hodnocení dále vylepšit,“ uvedl ekonomický ředitel společnosti Tomáš Křížek.

 

Toto ocenění zvyšuje důvěryhodnost společnosti i prestiž a pozitivní vnímání firmy na trhu. Hodnocení je pravidelně aktualizováno a jeho výsledky každoročně vyhlašovány.