CHYTRÉ A FÉROVÉ ŘEŠENÍ

S JEDNODUCHÝM SJEDNÁNÍM

Dlouhodobé řešení bez zkoumání ceníků a hledání lepších nabídek. Dodáváme Vám za aktuální velkoobchodní ceny.

insuraholics

PRODUKT eNÁKUP

S produktem eNákup budete mít dlouhodobě výhodné řešení energií. Vaše cena totiž přesně kopíruje vývoj cen energií na trhu. S námi se Vám nestane, že se zlevnění dočkáte až po několika měsících od poklesu ceny. Historický vývoj potvrzuje, že i když cena občas roste, dlouhodobě vychází vždy výhodně.

ELEKTŘINA ZA VELKOOBCHODNÍ CENY PRO DOMÁCNOSTI

CENA PŘESNĚ KOPÍRUJE AKTUÁLNÍ CENU ELEKTŘINY NA TRHU

VÍTE PŘESNĚ ZA CO A KOLIK PLATÍTE. ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY

Zvýhodněná nabídka pro nové zákazníky na prvních 12 měsíců

ČEZ Distribuce, a.s.

cez

EG.D, a.s.

eon

PRE Distribuce, a.s.

pre
 • eNákup promo

  Platný od 1. 9. 2021

 • eNákup promo

  Platný od 1. 9. 2021

 • eNákup promo

  Platný od 1. 9. 2021

Časté dotazy

Jak to funguje?

Jednoduše. Vy nemusíte dělat nic, všechno děláme my. Elektřinu a zemní plyn pro Vás nakoupíme den před tím, než Vám ji dodáme. Proč?

 • Protože Vám díky tomu dokážeme dát velkoobchodní cenu, která se na den dodávky obchodovala na velkoobchodním trhu.
 • Protože si výši ceny můžete kdykoli sami ověřit z veřejně dostupných informací (ceny elektřiny na OTE, ceny plynu na PXE.
 • Protože máte zaručeno, že se Vaše cena bude měnit vždy přesně tak, jak se změní na trhu (již se Vám nikdy nestane, že cena půjde dolů a Vy se zlevnění dočkáte až po dlouhé době).
 • Protože den předem daleko lépe víme, kolik budete potřebovat a kolik pro Vás máme nakoupit, než když pro Vás nakupujeme rok anebo více dopředu.
 • Protože jsme si na bezmála 9ti leté historii ověřili, že i v obdobích růstu ceny je výsledná cena dlouhodobě atraktivní.
 • Protože až Vám distributor vymění stávající elektroměry za „chytré“, můžete ihned ovlivňovat, kolik zaplatíte. Například tím, že Váš chytrý dům bude spouštět žrouty elektřiny v hodinách, kdy je nejlevnější. Nebo pokud budete mít vlastní výrobu ze solárních panelů a baterii k ukládání přebytečné elektřiny nebo elektromobil v garáži, bude sám na základě informací o ceně elektřiny na trhu rozhodovat, jak s vyrobenou elektřinou naloží.

Celková cena elektřiny se skládá z regulovaných cen (stanovuje Energetický regulační úřad) a ceny silové elektřiny. Cena silové elektřiny představuje stálý plat ve výši 2,6 Kč/den (3,15 Kč/den včetně DPH), cena za službu obchodu ve výši 250 Kč (302,5 Kč včetně DPH) za 1 MWh a cenu elektřiny na velkoobchodním trhu.

V čem je eNákup od ostatních produktů jiný?

Produktová řada eNákup nabízí domácnostem elektřinu za velkoobchodní ceny.

S touto unikátní produktovou řadou zákazníci už nemusí zdlouhavě studovat ceníky jednotlivých dodavatelů, protože vždy mají aktuálně tu nejvýhodnější možnou cenu elektřiny a plynu na trhu, kterou si navíc mohou vždy sami ihned ověřit na internetu. Jsme vůbec první společností na trhu, která takovýto produkt pro domácnosti nabízí.

Mám zájem o eNákup, co musím pro změnu udělat?

Stačí vyplnit kontaktní formulář a náš expert Vás bude do 3 pracovních dnů kontaktovat.

Nedílnou součástí eNákup je také nabídka energetického poradenství, kdy náš expert zájemcům o tuto produktovou řadu nejprve vysvětlí, jak trh s energiemi funguje a co nabízí. Zákazník tak získá objektivní informace pro své rozhodování.