Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Aktuality

DOBYTÍ HRADU – Kouzelné odpoledne pro vás a vaše děti


21.07.2014

Vážení zákazníci,
rozhodli jsme se připravit pro vaše děti kouzelné odpoledne plné zážitků, které se uskuteční v sobotu 23.8.2014 od 13.00 do 17:00 hod. v areálu Malešovské tvrze u Kutné Hory. Tím bychom vám rádi upřímně poděkovali za projevenou důvěru v naší společnost.

 

Cestou k Malešovské tvrzi budou děti ve vašem doprovodu spolu s pohádkovými postavami řešit spoustu zábavných úkolů, her a soutěží. Tím nejtěžším bude ovšem skolení hrozivého draka a osvobození princezny. Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program. Hlad a žízeň zaženete u stánků s občerstvením. Parkování je zajištěno u kostela.

 

Rodinným odpolednem vás bude provázet moderátorka Gabriela Partyšová a po celou dobu bude přítomen profesionální fotograf, který zachytí všechny krásné okamžiky. Záznam z celé akce následně naleznete na www.dobytihradu.cz.

 

Další informace vám rádi poskytneme prostřednictvím emailu catherine.novotna@3-e.cz, či telefonicky na č. 245 501 397.

 

Svoji účast prosím potvrďte nejpozději do 8.8.2014

pomocí webového formuláře, který naleznete na oficiálních stránkách: http://www.dobytihradu.cz, nebo e-mailem na: catherine.novotna@3-e.cz (s ohledem na organizaci celé akce připište počet dětí, kteří se s vámi zúčastní), či telefonicky na č. 245 501 397.


3e_pozvanka_hradu2