Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Do jihočeské metropole vstupuje významný energetický hráč


Přímo do centra Českých Budějovic vstupuje se svým kontaktním místem nový dodavatel elektřiny a plynu. Společnost Europe Easy Energy je již tři roky významnou konkurencí pro současné dodavatele a její cenová politika může vést k dalšímu snížení cen energií pro konečné spotřebitele v Jihočeském kraji. Stále častěji se totiž ukazuje, že konkurence v energetice opravdu funguje a lidé, kteří pečlivě sledují nabídku jednotlivých firem, mohou ušetřit tisíce korun ročně. A to zvlášť v jižních Čechách, kde ceny energií patří k nejvyšším v republice.

 

„Platba za energii, ať už se jedná o elektřinu nebo plyn, představuje významnou položku v rozpočtu každé rodiny i firmy. Ceny energií navíc vytrvale rok od roku stoupají. Mnoho domácností i podnikatelů se proto snaží šetřit, kde se dá. Ve skutečnosti ale lze ušetřit i tam, kde se to může zdát nemožné - na energiích, a to bez nutnosti omezení spotřeby,“ uvedl Kamil Ouška, generální ředitel společnosti Europe Easy Energy, která je novým dodavatelem elektřiny a plynu v Jihočeském kraji.

 

Energii dnes v České republice nabízí řada dodavatelů, přičemž její cena se u jednotlivých společností výrazně liší. „Při porovnání cen energie u různých dodavatelů okamžitě zjistíte, zda platíte příliš. Je možné, že změnou dodavatele ušetříte i několik tisíc ročně. Ale i zdánlivě nepatrná úspora ve výši několika set korun se v řádu let nastřádá do slušné částky,“ řekl Kamil Ouška.

 

Nově otevřená obchodní kancelář 3E (Europe Easy Energy) v Českých Budějovicích nabízí zákazníkům kvalitní a profesionální servis doslova v domácím prostředí. Zákazníci si v 3E kanceláři mohou nechat spočítat úspory na elektřině a plynu, uzavřít smlouvy a samozřejmě vyřešit běžné administrativní záležitosti. Nebo jen tak zajít na kávu a zjistit, co je ve světě energií nového.

 

Služby společnosti doplňuje její dceřiná firma s názvem Europe Easy Technology, která se zaměřuje na pomoc zákazníkům s technologiemi pro šetření jejich nákladů na energie. Její zástupci jsou schopni klientům poradit s moderními a trendovými způsoby řešení vytápění, klimatizace a osvětlení s garancí trvalé úspory provozních nákladů, se systémovým řešením problémů v oblasti optimalizace investice a provozu systémů vytápění a klimatizace, s výběrem vhodné technologie a způsobu provozování nebo s řešením úspor v osvětlení veřejných a průmyslových prostorů včetně jejich financování.České Budějovice, Dr. Stejskala 111


Otevírací doba:

 

Pondělí 8:00 - 16:00
Úterý 8:00 - 16:00
Středa 8:00 - 16:00
Čtvrtek 8:00 - 16:00
Pátek 8:00 - 16:00

Tel.: 388 440 665
E-mail: info-cb@3-e.cz

 

akt2_s