Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Aktuality

Dnes začíná paralympiáda v Soči. Podpořte s námi českou reprezentaci!


07.03.2014

XI. zimní paralympijské hry Soči 2014, které se konají 7. - 16. března, budou zastoupeny následujícími sporty: alpské lyžování, biatlon, cross-country lyžování, sledge hokej a curling.
Naši sportovci nás budou letos v boji o medaile reprezentovat v alpském lyžování a sledge hokeji.

 

Jak už jsme zmínili v předchozích zprávách, Europe Easy Energy se rozhodla podpořit Patrika Hetmera, sportovce se zrakovým postižením, který spolu se svým trasérem Mirkem Máčalou, bude usilovat o cenný kov hned ve čtyřech disciplínách.

 

Začínáme 9. března superobřím slalomem, 11. března jedeme superkombinaci, 13. března slalom a 15. března obří slalom“, upřesňuje Patrik Hetmer. „Máme za sebou přivítání české výpravy v olympijské vesnici, dnes 7. března je oficiální zahájení her a už teď se těšíme na všechny závody“, dodává Patrik.

 

Paralympijské hry je možné sledovat živě na www.paralympic.org.

 

Hodně štěstí!

Držíme palce nejen v boji o medaile.


Pošlete Patrikovi s Mirkem přání prostřednictvím našeho Facebooku na http://www.facebook.com/europeeasyenergy a my po skončení paralympiády naplánujeme setkání s oběma sportovci.

 

Tým Europe Easy EnergyFotogalerie:


Par1 Par2