Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Tiskové zprávy

Europe Easy Energy obhájila pro rok 2016 nízké ceny elektřiny, plyn ještě zlevnila


02.12.2015

Klienti společnosti Europe Easy Energy mohou i v roce 2016 očekávat nízké ceny za sdružené služby dodávky elektřiny. Ceny zemního plynu společnost ještě snížila. Nové ceníky obou komodit nabydou účinnosti 1. ledna 2016.

Alternativní dodavatel energií, společnost Europe Easy Energy, představila 1. prosince 2015, nové ceníky pro sdružené služby dodávky elektřiny a zemního plynu. Zákazníci společnosti budou v roce 2016 odebírat elektřinu za stejně výhodnou cenu, jako tomu bylo v roce 2015. Odběratelé zemního plynu se mohou těšit na další snížení, a to v průměru o 3%.

Zdeněk Mařík, energetický expert společnosti, je přesvědčen o tom, že Europe Easy Energy bude i v nadcházejícím roce na čelních místech ve srovnání s konkurencí. „Každý den sledujeme vývoj cen energií a naši strategii se snažíme vždy přizpůsobit aktuální situaci na trhu a nabídnout dlouhodobě zajímavé ceny,“ říká Mařík. Vysvětluje tím cenovou taktiku u obou komodit pro nadcházející rok.
„Na burze sledujeme dlouhodobý pokles ceny zemního plynu, a proto se toto snížení ceny plynu pozitivně promítne i do cen odběratelů. U elektřiny, jejíž ceny jsou dlouhodobě výhodné, ceny zachováme,“ ujišťuje Zdeněk Mařík. Upřesňuje zároveň, jak je možné, že jiní dodavatelé deklarují pro rok 2016 pokles cen. Pokud dodavatel hlásí, že snižuje ceny elektřiny třeba až o 10%, je nutné se podívat, jaké ceny měl v minulém období, resp. porovnat skutečnou aktuální cenu MWh. Ve výsledku se totiž může stát, že takovýto dodavatel bude méně výhodný, než ten, který např. meziročně snížil ceny, byť jen o 1%, uzavírá Zdeněk Mařík. Společnost Europe Easy Energy drží ceny velmi nízko už od svého vstupu na trh v roce 2011.

Všichni zákazníci společnosti budou moci i v nadcházejícím roce využívat benefity. Mezi ně patří například asistenční služba pro domácnost zdarma, možnost komunikace na bezplatné zákaznické lince nebo na pěti pobočkách. K dispozici jsou klientům pracovníci zákaznického centra i online, a to na emailu info@3-e.cz, na online chatu anebo na sociálních sítích.

Ceníky elektřiny na rok 2016 jsou k nahlédnutí zde http://www.3-e.cz/elektrina/ceniky-elektriny/

Ceníky zemního plynu na rok 2016 jsou k nahlédnutí zde http://www.3-e.cz/plyn/ceniky-plynu/