Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Podmínky získání odměny

 

Termín akce:

22. 10. 2014 – 1.11.2014

Účastníci akce:

Všichni noví zákazníci (fyzické osoby - domácnosti) společnosti Europe Easy Energy a.s., kteří uzavřou smlouvu o sdružených službách dodávek elektřiny nebo plynu v době termínu akce, a při registraci na našem zákaznickém portálu uvedou do poznámky „300“. Poznámku lze uvést také při telefonické registraci či návštěvě pobočky.

Podmínky akce:

Nárok na výplatu této odměny vzniká po úhradě první zálohové platby za energie. Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny/plynu musí být účinná, tedy zákazník musí již odebírat energie od Europe Easy Energy. Odměna bude také poskytnuta stávajícím zákazníkům při registraci nového odběrného místa.


Novým zákazníkem se rozumí fyzická osoba a odměnu lze získat za každé nové odběrné místo.

Výplata a výše odměny:

Odměna 300 Kč bude vyplacena na účet do 30 dnů od zaplacení první zálohové platby za dodávku energií.

Poskytovatel:

Poskytovatelem odměny je společnost Europe Easy Energy a.s. se sídlem v Praze - Nusle, Hvězdova 1716/2b, 140 77, IČ: 28603001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddílu B, číslo vložky 15893 (dále jen „Poskytovatel“).