Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Aktuality

Vážení zákazníci, v distribuční síti RWE GasNet jsme pro vás od 1. 1. 2014 snížili cenu za odebraný plyn průměrně o 2 % a stálý měsíční plat až o téměř 60 %... Celý článek »

Vánoce už jsou pomalu za dveřmi, a proto vám přinášíme informace týkající se otevírací doby našich obchodních kanceláří a provozní doby zákaznické linky ve vánočním a novoročním období... Celý článek »

Vážení zákazníci, omlouváme se za chybu v cenících plynu a elektřiny, které byly uveřejněny 1. 12. 2013... Celý článek »

Pro stávající zákazníky zůstává v roce 2014 cena za výkup elektrické energie z obnovitelných zdrojů stejná, tak jak je uvedeno ve smlouvě. Celý článek »

Tak je to konečně tady, můžeme Vám oznámit, že cena elektřiny poprvé v naší historii klesá. Na rok 2014 jsme připravili nové ceníky, které snižují stávající cenu v průměru o 11,04 % pro domácnosti a dokonce o 16,45 % pro firmy... Celý článek »

Vážení potenciální zákazníci, využijte možnosti, která se Vám naskytne zpravidla jednou za rok a ve lhůtě 30 dnů změňte svého stávajícího dodavatele. Celý článek »

Vážení zákazníci, naše společnost se rozhodla podporovat a přispívat na chov zvířat pražské zoologické zahrady. Celý článek »

Vážení občané města Vyškova, společnost Europe Easy Energy, a.s. se v minulých letech stala výhradním dodavatelem plynu pro naše město Vyškov. Celý článek »

Vážení zákazníci, máme pro vás aktuální informace k cenám komodit elektřina a plyn, které budou zveřejněny 1. 12. 2013. Celý článek »

Praha, 5. 11. 2013 – Europe Easy Energy oznámila finanční výsledky za 3. čtvrtletí roku 2013... Celý článek »

Patrik Hetmer (30) je českým reprezentantem v alpském lyžování zrakově postižených sportovců. Odmalička sportuje, i přes svůj handicap dokázal vystudovat Pedagogickou fakultu a Fakultu Sportovních Studií Masarykovy Univerzity v Brně... Celý článek »

Vážení zákazníci, od 1. 10. 2013 bude naše obchodní kancelář z Karlína přesunuta na adresu Vladimírova 567/11, Praha 4 – Nusle. Celý článek »

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že s platností od 1. 9. 2013 vydáváme nový ceník pro sdružené služby dodávky zemního plynu. Celý článek »

Chcete mít fakturu za sdružené služby dodávky elektřiny a zemního plynu vždy okamžitě ve svém počítači? Celý článek »

30. 7. 2013 proběhla elektronická aukce na dodávky elektřiny a plynu pro domácnosti napříč celou ČR Celý článek »

Letní Roadshow společnosti Europe Easy Energy pokračuje! I v srpnu si pro Vás naši promotéři připravili zajímavý program a hry o atraktivní ceny. Přijďte se s námi pobavit a informovat se o produktech, akcích. Celý článek »

Přímo do centra Českých Budějovic vstupuje se svým kontaktním místem nový dodavatel elektřiny a plynu. Společnost Europe Easy Energy je již tři roky významnou konkurencí pro současné dodavatele... Celý článek »