Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Tiskové zprávy

Europe Easy Energy zvítězila v další veřejné aukci pro Ostravu


14.09.2015

Statutární město Ostrava a jeho městské organizace budou v roce 2016 odebírat zemní plyn od společnosti Europe Easy Energy a.s. Ta zvítězila v srpnové veřejné zakázce o sdružených službách dodávky zemního plynu. Objem této zakázky pokrývá více než 400 odběrných míst.

Europe Easy Energy se stala 6. srpna 2015 vítězem veřejné zakázky o sdružených službách dodávky zemního plynu. Zakázka konaná ve formě aukce byla rozdělena na části maloodběr, středoodběr a velkoodběr, všechny tři kategorie společnost Europe Easy Energy ovládla. Mezi ostravskými organizacemi, které v roce 2016 získají garantovanou výhodnou cenu energií, vstřícné obchodní podmínky a kvalitní zákaznický servis, bude městská nemocnice, zoologická zahrada, knihovna a další příspěvkové organizace. Významnou částí této zakázky je dodávka energie pro Dopravní podnik Ostrava. Dodávky plynu město využije pro nově vystavěnou plnící stanici CNG pro pohon autobusů městské hromadné dopravy.

„Jsem velmi ráda, že se nám potvrdilo, že vstřícné podmínky a konkurenceschopné ceny jsou tou správnou cestou ke klientům,“ uvádí Zuzana Bartlová, ředitelka pro business zákazníky společnosti Europe Easy Energy. „Upřímně mne těší, že i v nadcházejícím roce můžeme navázat na spolupráci s městem Ostrava, jehož maloodběratelům dodáváme zemní plyn už letos,“ uzavírá Bartlová.
Podle aktuálních obchodních čísel by se Ostrava měla v roce 2016 stát jedním z významných odběratelů zemního plynu společnosti.

Mezi další úspěšné aukce Europe Easy Energy pro klienty z řad měst a obcí patří zakázky pro města Pardubice a Hradec Králové, Liberec nebo Znojmo.