Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Aktuality

Europe Easy Energy se během podzimu představí na 7 veletrzích


11.09.2015

Společnost Europe Easy Energy odstartuje v pátek 11. září v Rychnově nad Kněžnou svou túru po českých veletrzích bydlení. Od září do listopadu zavítají zástupci společnosti do Rychnova nad Kněžnou, Prahy, Havlíčkova Brodu, Plzně, Českých Budějovic a Olomouce.

Europe Easy Energy se počínaje zářím představí na sedmi odborných veletrzích, které mají společného jmenovatele – bydlení a vše kolem něj. Na nich chtějí „energetičtí experti“ představit možnosti, jak v domácnostech uspořit na dodávkách elektřiny i plynu.
Všichni návštěvníci si budou moci nechat od společnosti spočítat úsporu, které by dosáhli přechodem k tomuto alternativnímu dodavateli. Na stánku pak navíc mohou získat kuponky se zvýhodněním 300 Kč pro sjednání nové smlouvy o dodávkách energií do konce listopadu 2015. Nebojte se změny, nového dodavatele klienti většinou poznají až podle faktury, na které uvidí výraznou úsporu a zlato černé logo Europe Easy Energy.

Europe Easy Energy se postupně představí na těchto veletrzích:

11. - 12. září Stavíme, bydlíme – Teplo, Orlicko Rychnov nad Kněžnou
15. - 19. září ForArch Praha, PVA Expo
25. - 26. září Stavíme, bydlíme – Teplo, Vysočina Havlíčkův Brod
1. - 4. října ForInteriér Praha, PVA Expo
16. - 18. října Moderní dům a byt Plzeň Plzeň
29. října – 1. listopadu Hobby podzim České Budějovice
5. - 7. listopadu Stavotech Olomouc