Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Pro naši společnost hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Účetní

Náplň práce:

  • účtování faktur vydaných a přijatých
  • účtování pokladny
  • účtování bank, zápočtů, přefakturace
  • zařazení, evidence a vyřazení majetku
  • spolupráce a komunikace s kolegy napříč společností

Požadujeme:

  • praxi na podobné pozici alespoň 3 roky
  • velmi dobré znalosti účetnictví
  • vynikající znalost zákona o DPH
  • znalost systému Navision velkou výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • dobré organizační schopnosti
  • zodpovědnost
  • pečlivost
  • chuť učit se novým věcem
  • odolnost vůči stresu
  • pozitivní přístup
  • samostatnost
  • loajalitu

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • práci v moderním prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: Praha

V případě zájmu o zařazení do výběrového řízení na tuto pozici prosím zašlete životopis s fotografií a motivační dopis. Těšíme se na Vaši reakci!

Mgr. Blanka Charamzová
HR Manager
Tel.č. +420 277 271 743
Email. blanka.charamzova@3-e.cz