Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Děkujeme. Více informací
Můj svět - moje energie - LEDEN 2016
I v lednu umíme dodat výhodnější energii

Reference

Skanska a.s.

„Skanska je jednou z největších společností na světě poskytujících služby v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Základním předmětem činnosti jsou všechny obory stavebnictví, vývoj a prodej vlastních bytových a komerčních projektů, správa majetku a související služby. Proto je pro nás důležité mít spolehlivého partnera, který dokáže veškeré naše požadavky řešit včas a bezchybně a i díky tomu již třetím rokem spolupracujeme s Europe Easy Energy a.s."

Ing. Jaroslav Křupka - specialista nákupu senior

Thun 1794 a.s.

„Europe Easy Energy je náš dlouhodobý partner v oblasti energetiky. Jakýkoliv náš požadavek vyřeší vždy profesionálně a k naší spokojenosti. Oceňujeme osobní přístup a bezproblémovou spolupráci."

Ing. Jaroslav Šimek - ředitel provozu

Vodárny a kanalizace Karlovy Vary, a.s.

„Vodakva zajišťuje dodávku kvalitní pitné vody pro zhruba 188 000 obyvatel a odvádění i čištění odpadních vod pro 175 000 obyvatel. Tyto služby jsou jedny z těch nejzásadnějších pro život společnosti, což na nás klade velkou odpovědnost. Při provozování vodohospodářských zařízení je proto pro nás velmi důležité, když se můžeme opřít o spolehlivého dodavatele elektrické energie."

Radek Jirkovský - energtetik a.s.

-